Kurzy osobního líčení.

Hello World!

Nejste zvyklé se líčit? Nevíte, jak na to nebo jakou dekorativní kosmetiku použít? Jak s líčidly správně pracovat? Chtěly byste zjistit, jaký typ líčení vám sluší, jak se nalíčit na běžný den nebo večerní párty?

Pokud jste si odpověděly alespoň na jednu z těchto otázek, navštivte naše kurzy osobního líčení.

 

Pětiminutový make-up

Doba trvání 1 hod

Každá z nás známe situace, kdy se musíme naučit nalíčit doslova během pár minut. Na tomto kurzu vás naučím exprestní techniky make-upu, jak rychle nanést podklad, rychlé líčení očí a nezapomeneme ani na to, jak si umět nalíčit rty za pár vteřin.

 

LÍČENÍ ZRALÉ PLETI

Doba trvání 2 hod

Trápí vás vrásky, které se snažíte schovat za vrstvy líčidel a daří se neúspěšně? Zvolily jste špatnou strategii. V tomto případě je dobré řídit se heslem "méně je někdy více". Pokud vás zajímá, jak lehce a snadno sjednotit pleť, zakrýt vrásky, aby pleť vypadala hezky a přirozeně, navštivte kurz líčení zralé pleti, kde vám ráda poradím.

 

DENNÍ LÍČENÍ OČÍ

Doba trvání 1,5 hod

Líčení je pro nás kažodenní rutinou a musíme jej zvládnout doslova za pár minut. Je pro vás snadné nanést make-up a řasenku, ale rády byste si zvýraznily oči, ale nevíte, jak toho rychle docílit? Ukážu vám snadné oční líčení, které zvládnete hravě každá a vaše oči budou vypadat báječně.

 

KOUŘOVÉ LÍČENÍ

Doba trvání 1,5 hod

Kouřové líčení nevyjde nikdy z módy. Chystáte se na párty, do divadla nebo na ples? Oslněte své okolí svůdným kouřovým líčením, které můžete barevně doladit k vašemu outfitu. Naučím vás, jak se výrazně, ale přitom elegantně nalíčit. Rychle a snadno.

 

KONTUROVÁNÍ OBLIČEJE

Doba trvání 1,5 hod

Konturování oličeje hýbe ženským světem. Ne každá z nás má ideální oválný tvar obličeje, ideální tvar nosu nebo rtů. K dosažení ideálního výsledku nám může pomoci právě konturování. Jak správně konturovat váš typ obličeje se dozvíte právě v tomto kurzu.

 

KURZ OSOBNÍHO LÍČENÍ - sama sobě vizážistkou

Doba trvání 2,5 - 3 hod

Kurz je zaměřen na jednotlivé kroky líčení každé partie obličeje, včetně přípravy pleti před líčením a poté jeho dokonalé odlíčení. Naučíte se, jak si dokonale nanést makeup, skvěle tvarovat obličej pomocí korektur, udělat si perfektní denní a večerní líčení očí, upravit obočí a dozvíte se, jak na rtěnku, aby nám dlouho vydržela.

Výsledkem bude vaše spokojenost, čímž zajisté ohromíte i vaše okolí.

 

Co budete na kurzech potřebovat?

Na kurzy si sebou nic brát nemusíte. Vše budete mít ode mě k dispozici. Pěstící kosmetiku, dekorativní kosmetiku i nezbytné štětce na líčení.

Čeká Vás také drobné občerstvení.

Co si z kurzů odnesete?

V první řadě si vytvoříte tzv. Face Chart, tedy pomocníka, který Vám bude k dispozici, než si techniky make-upu osvojíte. Na Face Chartu budou zaznamenány všechny, vámi objevné techniky líčení, které se na kurzu naučíte, včetně odstínů barev, které vám budou slušet nejlépe.

V rámci kurzu budete mít k dispozici veškerý materiál, od pěstící kosmetiky na přípravu pleti a její odličování, přes líčidla, po kosmetické štětce.

No a na závěr? Na závěr samozřejmě nebude chybět certifikát o absolvování Kurzu osobního líčení a drobný dárek, který jistě využijete.

 

Termíny a ceny kurzů

Termíny kurzů se sjednávají dle domluvy.

Ceny každého kurzu jsou uvedeny v zálože "Ceník".