Kurzy osobního líčení.

Nejste zvyklé se líčit? Nevíte, jak na to nebo jakou dekorativní kosmetiku použít? Jak s líčidly správně pracovat? Chtěly byste zjistit, jaký typ líčení vám sluší, jak se nalíčit na běžný den nebo večerní párty?

Pokud jste si odpověděly alespoň na jednu z těchto otázek, navštivte tento kurz osobního líčení.

Kurz je zaměřen na jednotlivé kroky líčení každé partie obličeje, včetně přípravy pleti před líčením a poté jeho dokonalé odlíčení. Naučíte se, jak si dokonale nanést makeup, skvěle tvarovat obličej pomocí korektur, udělat si perfektní denní a večerní líčení očí, upravit obočí a dozvíte se, jak na rtěnku, aby nám dlouho vydržela.

Výsledkem bude vaše spokojenost, čímž zajisté ohromíte i vaše okolí.

 

Co budete na kurzu potřebovat?

Na kurz si sebou nic brát nemusíte. Vše budete mít ode mě k dispozici. Pěstící kosmetiku, dekorativní kosmetiku i nezbytné štětce na líčení.

Čeká Vás také drobné občerstvení.

Co si z kurzu odnesete?

V první řadě si vytvoříte tzv. Face Chart, tedy pomocníka, který Vám bude k dispozici, než si techniky make-upu osvojíte. Na Face Chartu budou zaznamenány všechny, vámi objevné techniky líčení, které se na kurzu naučíte, včetně odstínů barev, které vám budou slušet nejlépe.

V rámci kurzu budete mít k dispozici veškerý materiál, od pěstící kosmetiky na přípravu pleti a její odličování, přes líčidla, po kosmetické štětce.

No a na závěr? Na závěr samozřejmě nebude chybět certifikát o absolvování Kurzu osobního líčení a drobný dárek, který jistě využijete.

 

Termíny kurzů

Termíny kurzů se sjednávají dle domluvy.

Doba trvání kurzu 4 hod.

Maximální počet osob - 4 os.